ProdejAUTO

Přihlášení Googlem

Přihlášení Facebookem

Přihlášení

Registrace


DOMŮ

INZERCE / BAZAR

PRÁVNÍ PORADNA


Inzeráty uživatele

ProdejAUTO
ProdejAUTO DOMŮ INZERCE / BAZAR PRÁVNÍ PORADNA

Hledání inzerátů v kategorii "Kola, disky a pneumatiky"

Doporučené inzeráty

Výpis inzerátů

Kola, disky a pneumatiky v Celá ČR
Rial germany 6Jx15H2 ,byli na Opel Signum.Pravděpodobně se dají použít i na 5x110.Dvě pneu jsou na výměnu, dvě mají 4-5mm.Středy jsou na krytku 60mm. Osobní převzetí v Rychvaldě...
11.07.2022
Kola, disky a pneumatiky
Rychvald
3 500 Kč
Pneu Bridgestone ECOPIA EP 150 letní, nejeté , r. výroby 2019  
04.07.2022
Kola, disky a pneumatiky
Pardubice
3 100 Kč (cena za celou sadu)
Prodám alukola 17-5x114,3 Renault s pneu Bridbestone 205/55-r17 sada.
04.06.2022
Kola, disky a pneumatiky
Náměšť na Hané
8 000 Kč (dá se jednat)

Nejlevnější pneumatiky ojeté, nové (pneu bazar)

Hledáte nejlevnější pneumatiky pro Vaše vozidlo? Vybírejte z letníchzimních  nebo celoročních pneumatik za nízké ceny. Pro snadné hledání použitých pneumatik využijte rozšířeného vyhledávání, kde můžete zadat všechny parametry (šířku, profil, velikost pneumatik, hloubku dezénu pneumatik). Zákonná hloubka dezénu pro zimní pneumatiky jsou 4 mm a pro letní pneuamatiky 1,6 mm (uvedené platí pro osobní automobily a ostatní vozidla do 3,5 t)

Dotazy, které často hledáte: alu kola, alu kola pdw, alu kola ford, alu kola seat, alu kola 5x118, alu kola obchod, alu kola octavia, alu kola mercedes, bazar pneumatik, pneu bazar cheb, pneumatiky bazar, pneu bazar plzeň, pneu bazar čebín, pneu bazar jihlava, bazar pneu ostrava, pneu bazar chrudim, disky na auto, prodej disků, originál alu, nejlevnější použitá alu kola, alu kola bazar pardubice, dojezdové kolo, inzerce bazar pneumatiky, použitá alu kola prodej.

Jak správně hledat v kategorii "použité pneumatiky a bazarové pneu, hliníkové a ocelové disky"?

Doporučujeme do hledání zadávat přímo to, co hledáte, např. "letní pneu", "zimní pneu", "barum 205/55/15", "alu kola ford", "plechové disky octavia" nebo "levné alu disky". Můžete též využít rozšířeného vyhledávání a hledat podle "šířky pneumatiky", "profilu pneumatiky" nebo "použité pneumatiky".

Častou chybou v hledání je psaní obecných dotazů, mezi které patří "prodám alu", "prodám pneumatiky", "prodám alu", "prodám letní kola" nebo "alu kola na prodej". Též dotazy ke koupi jako "koupím pneumatiky barum", "koupím pneu 195/70/15", " koupím kola na Škodu Octavia", "koupím alu disky", "koupím ocelové disky" nebo "koupím zimní kola" nejsou ideální, snížíte jimi počet nalezených inzerátů.

Potřebujete něco prodat ?

Přidejte si ZDARMA inzerát !
Přidat nový do této kategorie